SC ROYAL N angajează AGENT VÂNZĂRI

Categorie: Publicitate 23 ianuarie 2017

Cerințe:
- Cunoașterea pieței de instalații și a produselor aferente
- Persoană serioasă, dinamică, proactivă, organizată, responsabilă, ordonată
- Capacitate de planificare, organizare și decizie
- Abilități de comunicare, relaționare și negociere
- Disponibilitate dezvoltare cunoștințe în domeniu
- Disponibilitate la deplasări în țară și program prelungit
- Cunoștințe operare soft MS Office, Word, Excell

Responsabilități:
- Întreține și dezvoltă baza de client pe o anumită zonă teritorială
- Promovarea și vânzarea produselor companiei
- Vânzarea și încheierea procesului de vânzare conform contractelor încheiate
- Urmărește derularea contractelor de la semnare până la finalizarea lucrărilor
- Urmărește situația încasărilor la timp
- Prospectează piața  construcțiilor, instalațiilor (pe teren, on-line, site-uri de licitații etc.) în vederea identificării potențialelor lucrări în piață

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Bonusuri în funcție de realizări
- Mașina, telefon, laptop
- Integrat în cadrul companiei noastre va participa la proiecte de amploare din domeniul instalațiilor.

Contact:
Câmpina: Sergiu Negoiasă – sergiu.negoiasa@royaln.ro, tel. 0723 530 467
București: Andrei Negoiasă – andrei.negoiasa@royaln.ro, tel. 0725 550 600

Comenteaza !

  • You Avatar
  • SPORT CÂMPINA

  • PUBLICITATE

    Servicii vidanjare

    3

    YOYO CampinaPH

    Neptun

    Libell 1

    1

    Reclama-centrale-2x-GIF

    Reclama mica 1

    Anunt spatii

    Prevo distribution nou