SC ROYAL N angajează INGINER OFERTARE

Categorie: Publicitate 23 ianuarie 2017

Cerințe:
- Studii superioare tehnice (preferabil absolvent al Facultății de instalații)
- Experiență în proiecte de instalații HVAC și Termice
- Cunoașterea pieței de instalații și a produselor aferente (să fie la curent cu ofertele concurenței)
- Persoană serioasă, dinamică, proactivă, organizată, responsabilă și ordonată
- Capacitate de planificare, organizare și decizie
- Abilități de comunicare, relaționare și negociere
- Cunoștințe operare soft MS Office, Word, Excell

Responsabilități:
- Întocmește oferte de instalații termice /HVAC
- Optimizează din punct de vedere tehnic proiectele și susține soluțiile propuse
- Prospectează piața construcțiilor (pe teren, on-line, site-uri de licitații etc) în vederea identificării potențialelor lucrări în piață.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Bonusuri în funcție de realizări
- Laptop, telefon
- Integrat în cadrul companiei noastre va participa la proiecte de amploare din domeniul instalațiilor.

Contact:
Câmpina: Sergiu Negoiasă – sergiu.negoiasa@royaln.ro, tel. 0723 530 467
București: Andrei Negoiasă – andrei.negoiasa@royaln.ro, tel. 0725 550 600

Comenteaza !

  • You Avatar
  • SPORT CÂMPINA

  • PUBLICITATE

    Servicii vidanjare

    3

    YOYO CampinaPH

    Neptun

    Libell 1

    1

    Reclama-centrale-2x-GIF

    Reclama mica 1

    Anunt spatii

    Prevo distribution nou