ELECTROUTILAJ SA CÂMPINA angajează DIRECTOR VÂNZĂRI

Categorie: Publicitate 16 iunie 2018

Societatea ELECTROUTILAJ SA CÂMPINA angajează DIRECTOR VÂNZĂRI.

Responsabilități:

• Elaborarea și implementarea strategiilor comerciale în conformitate cu scopurile și obiectivele companiei
• Înțelegerea cerințelor clienților existenți pentru ca nevoile lor să fie îndeplinite
• Identificarea de noi clienți și dobândirea unor noi colaborări, consolidarea relațiilor comerciale cu clienții existenți
• Monitorizarea performanței activităților comerciale și pregătirea de rapoarte pentru managementul superior
• Cercetează și analizează piața pentru a crea planuri detaliate privind oportunitățile comerciale (marketing, extinderea și dezvoltarea afacerilor)

Cerinţe și aptitudini necesare:

• Studii universitare tehnice
• Experiența în domeniul comercial constituie avantaj
• Înțelegerea în profunzime a activității societății. Cunoașterea pieții și mediului concurențial
• Cunoștințe solide de raportare a performanțelor și a proceselor financiare / bugetare. Pregatirea de materiale și rapoarte
• Abilitatea de a lucra în echipă si abilitate excelentă de organizare
• Experiență dovedită în managementul relațiilor cu clienții. Cunoștințe contractuale puternice. Tehnici de negociere
• Cunoașterea unei limbi străine constituie un avantaj
• Experiență de minim 2 ani în vânzări
• Operare PC: Office, Internet
• Experiență dovedită în managementul relațiilor cu clienții. Capacitatea de a relaționa cu oamenii
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate pentru deplasări

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant în funcție de realizările profesionale. Bonuri de masă.

CV-urile se pot trimite prin fax 0244.335.754 sau e-mail: office@electroutilaj.ro.

Comenteaza !

  • You Avatar
  • SPORT CÂMPINA

  • PUBLICITATE

    Servicii vidanjare

    YOYO CampinaPH

    Neptun

    Reclama-centrale-2x-GIF