LE GRAND G&G SRL angajează CONTABIL / ECONOMIST

Categorie: Publicitate 13 iunie 2018

Societatea de construcții LE GRAND G&G SRL angajează CONTABIL / ECONOMIST

Responsabilități:
- Efectuarea înregistrarilor contabile în conformitate cu legislația în vigoare
- Înregistrarea corectă și la zi a tuturor datelor de contabilitate primară și gestiune contabilă
- Participarea la inventarierea anuală în vederea închiderii bilanțului contabil
- Respectă prevederile legale în domeniu
- Efectuarea tuturor activităților legate de evidența personalului și de salarizare din cadrul firmei
- Se achită de atribuțiile prevăzute în fișa postului și de sarcinile concrete de muncă, în conformitate cu criteriile de performanță ale postului.

Cerințe specifice:
- Studii economice superioare
- Curs autorizat de Inspector de Resurse Umane
- Cunoștințe program SAGA (avantaj)
- Operare PC: Word, Excel

Se oferă – salariu atractiv și tichete de masă.

Relații la telefon 0732.562.667. CV-urile se trimit la e-mail: legrandgng@gmail.com, contabil.legrandgng@gmail.com sau la fax 0344.566.341.

Comenteaza !

  • You Avatar
  • SPORT CÂMPINA

  • PUBLICITATE

    Servicii vidanjare

    YOYO CampinaPH

    Neptun

    Reclama-centrale-2x-GIF