Neptun Câmpina angajează INSPECTOR RESURSE UMANE

Categorie: Publicitate 14 noiembrie 2018

SC NEPTUN SA, cu sediul în Câmpina, str. Bobâlna, nr.57- 63, telefon 0244.335.651; fax 0244.370.338, angajează Inspector Resurse Umane

Cerințe:
•             studii medii /superioare, curs calificare Inspector RU
•             experiență anterioară în resurse umane – minim 2 ani
•             cunoștințe solide de legislația muncii
•             cunoștințe de calcul salarii
•             abilități de comunicare
•             responsabilitate și seriozitate

Responsabilități:
•             întocmirea și gestionarea documentelor de evidență a personalului
•             înregistrarea și transmiterea corectă și la termen a datelor în REVISAL
•             organizarea evaluării performanțelor angajaților
•             întocmire state de plată și declarație 112
•             întocmirea corectă și gestionarea documentelor de angajare
•             întocmirea pontajelor
•             întocmirea adeverințelor de vechime, ore de noapte și alte sporuri
•             ținerea evidenței concediilor de odihnă și verificarea pontajelor cu cererile de concediu de odihnă, certificatele medicale și alte referate din cursul lunii.

Depunerea CV-urilor și a scrisorilor de intenție se va face la sediul societății, la fax 0244.370.338 sau e-mail: office@neptun-gears.ro, până la data de 19.11.2018. Data interviului va fi comunicată telefonic candidaților selectați.

Comenteaza !

  • You Avatar
  • SPORT CÂMPINA

  • PUBLICITATE

    AISI 1

    Servicii vidanjare

    YOYO CampinaPH

    Neptun

    Reclama-centrale-2x-GIF